11:06:00

Rozdanie!

Pierwsze rozdanie w historii bloga. Pięknie się złożyło, bo właśnie osiągnęliśmy nowy rekord:
15 000! Jesteście niesamowici i dziękuję każdemu z osobna i za każde pojedyncze wejście! Miło wiedzieć, że zaglądacie tu i czytacie moje recenzje, a co najważniejsze, że komentujecie i możemy się wymieniać spostrzeżeniami na temat książek! Bardzo dziękuję!

Ale razem z nowym rekordem wyświetleń udało mi się nawiązać nową współpracę. Jeszcze w tym tygodniu możecie się szykować na recenzję nowej książki. Niespodzianką jest to, że sami możecie tę książkę ode mnie dostać. 

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Czarna Owca mam dla Was 1 egzemplarz książki SuperBetter autorstwa Jane McGonigal. Książka podpowiada nam jak radzić sobie z lękami i niepowodzeniami w naszym życiu, zamieniając je w grę! Skupiając się na drobnych zadaniach możemy wzmocnić siebie i łatwiej osiągać większe cele. Autorka napisała doktorat na temat psychologicznych sił graczy, co jest fenomenem samo w sobie. 

Aby wygrać książkę należy:
1. Polubić fanpage Redhead in Wonderland na Facebooku. (link do profilu)
2. Udostępnić tę grafikę u siebie na profilu:
Grafika konkursowa na Fb
3. Zostawić komentarz (na Facebooku) pod wyżej wspomnianą grafiką (link do grafiki).

Już w piątek na blogu ukaże się recenzja książki. Po zapoznaniu się z nią zostanie Wam jeszcze weekend na zabawę i udostępnianie posta.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i życzę Wam wszystkim powodzenia!

2 komentarze:

Copyright © 2016 Redhead in Wonderland , Blogger