11:29:00

Starcie królów

Jak zwykle przyszedł czas na zaniedbanie bloga.. -.- i stało się. Uczelnia, sesja, ogólne zamieszanie i brak czasu na czytanie książek. Ale wakacje już rozpoczęte i od razu rzuciłam się w wir książek.

Na pierwszy ogień poszedł kolejny tom Pieśni Lodu i Ognia. Nie powinnam się przyznawać, ale książkę zaczęłam czytać dawno. W sumie zaraz po tym jak skończyłam oglądać drugi sezon serialu. Dlatego nie bardzo mnie ciągnęło do lektury, skoro praktycznie całą fabułę już poznałam.

Tytuł: Starcie królów
Autor: George R.R. Martin


Od pierwszego tomu, czyli od Gry o Tron, zaczęłam kompletować książki, które okładkami odpowiadają plakatom serialowym. Niestety oznacza to, że aby mieć wszystkie książki z jednej serii muszę czekać aż nowy sezon będzie wchodzić na ekrany.

Książkę czyta się dobrze, zaskakująco dobrze jak na kobyłę, która ma ponad tysiąc stron. Momentami jednak zaczyna się czuć znużenie, a spotkałam się nawet z komentarzem, że dwa pierwsze tomy, to w ogóle są nudne. Jak wspominałam, mnie fabułą tak bardzo nie porwała, bo nieszczęśliwie obejrzałam ten sezon serialu. Ale cały czas polecam ;)

Póki co zaczęłam kolejny tom i wkrótce dam znać jak wrażenia, bo tutaj już się wstrzymałam z oglądaniem serialu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Redhead in Wonderland , Blogger