12:26:00

Quizme.pl - najlepsza strona z quizami!

Mimo że na uczelni sporo się dzieje, to musiałam trochę odreagować i spędzić kilka godzin w Internecie. Żeby się zrestartować często wyszukuje gry online, poklikam kilka minut i już mi lepiej. Parę lat temu, gdy Facebook jeszcze nie był tak znany, a szczyty popularności osiągała nasza-klasa, to właśnie na tej pierwszej ze stron można było brać udział w różnych quizach i testach. Odpowiadało się na kilka pytań i wyskakiwał nam wynik - jaki jest Twój ulubiony styl, film, aktor, jaka dzielnica miasta jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, itd. Obecnie te quizy jakoś wyszły z mody, ale jest we mnie coś takiego, że jak tylko zobaczę jakiś quiz w gazecie, to od razu mnie korci, żeby go rozwiązać.

Dla osób, które mają podobne zainteresowania polecam stronę Quizme.pl. Znajdziecie tam masę różnych testów, które sprawdzają wszelkie aspekty naszego życia - od psychologicznych testów jaka praca jest dla nas najlepsza lub czy jesteśmy gotowi, żeby kupić sobie zwierzaka, po testy sprawdzające naszą znajomość polskich hitów muzycznych lub postaci z kreskówek z lat 90'tych.
Ponadto na stronie istnieje możliwość tworzenia swoich własnych testów! Możecie je rozsyłać do wybranych osób lub udostępnić je wszystkim na stronie głównej. Masa dobrej zabawy i rozrywki! A nigdy nie wiadomo czego możemy się o sobie dowiedzieć :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Redhead in Wonderland , Blogger