17:49:00

after-afterLudziska, dzisiaj nie krytykuję, ale polecam! Dawno nie było u mnie wpisu, który mówiłby o jakichś nowościach w Internecie lub o portalach, które przyciągnęły moją uwagę, zatem czas coś wyszperać.

Dla wszystkich osób zainteresowanych show-biznesem, nowościami w świecie kultury lub tym jak się bawi (pewnie przede wszystkim) warszawska bohema pojawił się portal AFTER-AFTER.

Strona jest prowadzona ze smakiem, od razu rzuca nam się w oczy przejrzysty układ nowoczesnych foto-blogów, których minimalizm bardzo mi się podoba. Zdjęcia opatrzone są krótkimi opisami i wprowadzającym artykułem po lewej stronie. Przechodzimy do artykułów wybierając kategorię u góry strony, a do osobnego wpisu poprzez wybór konkretnego zdjęcia. Dodatkowo możemy udostępniać wpisy na Facebooku lub Instagramie.

Serwis sam w sobie opisuje siebie jako "wytworną i jedyną w swoim rodzaju rubryką towarzyską on-line", która "pokazuje show-biznes od kuchni i relacjonuje go za pomocą pięknych, artystycznych i niepowtarzalnych zdjęć." Nie ma jak się z tym nie zgodzić. 


Jeśli chcecie być na bieżąco z takimi nowinkami dodajcie stronkę do ulubionych. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Redhead in Wonderland , Blogger