09:52:00

Judaszowe srebrniki

Dzisiaj znowu coś z kategorii finansów! Pisałam już wcześniej o podobnych portalach i teraz znalazłam coś nowego. Serwis nazywa się Judaszowe srebrniki. Musicie przyznać, że nazwa jest chwytliwa! Zastanawiam się tylko, czy aby na pewno ma ona dobry wydźwięk ;)

W każdym razie strona działa bardzo sprawnie! I żadne negatywne skojarzenia nie pojawiają się w momencie, gdy ją zaczynamy przeglądać. Jest to zbiór artykułów, które mają na celu podniesienie świadomości każdego, kto interesuje się odrobinę finansami lub po prostu szuka prostych odpowiedzi na skomplikowane pytania.

Artykuły na stronie podzielone są na różne kategorie: banki, pożyczki, chwilówki, kredyty, poradnik finansowy i firmy pozabankowe. Nie ma tam tylko i wyłącznie suchych porad lub mrożących krew w żyłach danych zniechęcających do inwestowania. Strona zawiera bowiem mnóstwo artykułów, z którymi warto się zapoznać, aby wiedzieć co się tak na dobrą sprawę dzieje w naszej gospodarce.

Pod każdym artykułem można dodawać komentarze. Według mnie to bardzo fajna sprawa, bo daje to możliwość zapoznania się z opiniami innych ludzi oraz nawiązania wymiany zdań i poglądów.

Ogólnie strona jest przejrzysta, ciekawa merytorycznie i warta uwagi. Zapraszam! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Redhead in Wonderland , Blogger